Підготовка спеціалістів за напрямом "Журналістика" в Чернівецькому університеті ім.Ю.Федьковича здійснюється з 2002 р. Кафедра журналістики як окрема структура філологічного факультету функціонує з 1 вересня 2007 р. Спеціальність "Журналістика" акредитовано за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Бакалавр", "Спеціаліст", "Магістр". З 2012 року відкрита спеціальність "Видавнича справа та редагування".
Кросс-медіа

Art For Change


Мистецтво не стоїть на місці, воно розвивається. І новий його вид – графіті,  кидаєвиклик сумній сірості урбаністичних пейзажів!

Читати далі…


  Радіопередача “Штучне сонце”

  Читати далі…


   Радіопередача “Життя у кадрі”

   Читати далі…


    Майдан в Тернополі. Акценти

    Майдан в Тернополі. Акценти

    Рік тому народився Майдан. Чи не в самому центрі Європи з велетенським бажанням стати тією «Європою» забунтувала маловідома у світі Україна, вибухнувши революційними Майданами не лише в Києві, але й в кожному місті й містечку. Досі складно аналізувати й без емоцій чи пафосу описувати події, які змінили свідомість багатьох українців. Складно робити будь-які висновки й припущення – Україна все ще не вибралася з прірви, у яку її загнала наша байдужість.

    Читати далі…


     Сучасне вуличне мистецтво – графіті (оновлено)

     Читати далі…


      Твоє, моє чи наше?! (оновлено)

      Читати далі…


       Журналістська освіта в Україні: рятівне коло чи камінь спотикання

       Журналістська освіта в Україні: рятівне коло чи камінь спотикання

       Бути чи не бути журналістській освіті в Україні – дискусії щодо цього питання точаться і в професійних медіаколах, і серед абітурієнтів-студентів журналістського профілю. Майже 15 % опитаних журналістів вважають, що фахове навчання  це «марно витрачений час». Отож, чи може університет навчити бути справжнім журналістом і як саме він це має робити, аби випускати в журналістське небо вже стріляного горобця, ми спробували з’ясувати.  

       Читати далі…


        Бандерівська республіка за російським сценарієм: місія нездійсненна?

        Бандерівська республіка за російським сценарієм: місія нездійсненна?

        "Галицкая асамблея решила присоединить три области к Европе" – такий заголовок отримала чергова «сенсація» російський ЗМІ. І хоч поняття «сепаратизм» сьогодні  здебільшого  асоціюється зі Сходом України, пропагандисти РФ активно використовують його як перевірений засіб дестабілізації й на Заході країни.  

        Читати далі…


         Зернини української музики

         Текст & інфографіка : Володимир Шиба

         Звук & відео : Максим Якимцев

                  Як дань пам’яті митцеві – щорічно у Чернівцях проводиться обласний конкурс композиторів імені Володимира Івасюка «Мандрівний музика». Минулого тижня свої  таланти демонстрували учні музичних шкіл і студенти Чернівецького училища мистецтв імені Сидора Воробкевича та Чернівецького національного університету.

         Читати далі…


          Історія нас вчить, як на світі жить

          Історія нас вчить, як на світі жить

             Без знання свого минулого нація не може впевнено крокувати в майбутнє. Зараз українці творять нову історію, борючись за незалежність і цілісність України. Проте не варто забувати й те, що вже відбулося, той ланцюг подій, який переломив хід історії, і як результат – наша держава є вільною і незалежною. Сьогодні як ніколи відчувається піднесення патріотизму, виховують його і в школярах навчальних закладів Буковини, а сприяють цьому пришкільні музеї, як от музей бойової слави у Чернівецькій гімназії № 2, куди я і завітав. 

          Читати далі…


           Якщо ви не можете додати новину на сайт... Вихід є!

           Якщо ви не можете додати новину на сайт… Вихід є!

           I.  Якщо немає візуальної панелі в редакторі:
           1. Зайдіть іншим браузером

           АБО

           Читати далі…


            Мода на патріотизм

            Мода на патріотизм

            Після революції Україну захлеснула хвиля патріотизму. Події, що відбулися в країні змінили відношення багатьох українців до національної символіки.

            Все частіше вулицями міста можна почути українську мову. Молодь дивиться українське кіно, читає українські книжки, активно приймає участь в благодійних акціях, влаштовують патріотичні флешмоби. Кожен висловлює любов до України в свій спосіб. Але бум патріотизму не оминув нікого. Тож розглянемо як саме українці проявляють свою любов до батьківщини.

            Читати далі…