Підготовка спеціалістів за напрямом "Журналістика" в Чернівецькому університеті ім.Ю.Федьковича здійснюється з 2002 р. Кафедра журналістики як окрема структура філологічного факультету функціонує з 1 вересня 2007 р. Спеціальність "Журналістика" акредитовано за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Бакалавр", "Спеціаліст", "Магістр". З 2012 року відкрита спеціальність "Видавнича справа та редагування".
Майстер класи
Оголошення

Оголошення

Студентів 1 курсу у середу на 2-3 парах запрошуємо у 66 ауд. на семінар / тренінг з медіастандартів. Наш спікер – Clemens Schöll (Берлін). Має понад 15 років досвіду проведення тренінгів для журналістів та керівництва проектами журналістських обмінів. Тривалий час був директором програми «Medien – Mittler zwischen den Völkern» (“Медіа – посередники між народами”) для журналістів з нових країн-членів ЄС, а потім і з країн Східного партнерства. Співпрацює з Deutsche Presseagentur. Член Німецької асоціації журналістів. Член журналістської мережі “n-ost”, метою якої є сприяння кращому висвітленню в німецьких медіа країн Центральної та Східної Європи. Приєднатися до семінару можуть всі бажаючі!
Читати далі…


  Чернівці і сталий транспорт. Чи потрібні місту велодоріжки?

  Чернівці і сталий транспорт. Чи потрібні місту велодоріжки?

  Сталий розвиток відноситься до моделі людського розвитку, в рамках якої використання ресурсів спрямоване на задоволення людських потреб із одночасним забезпеченням сталості природних систем та навколишнього середовища, щоби ці потреби могли бути втілені не тільки для нинішнього, а й для майбутнього поколінь.
  Читати далі…


   Студентам 2 курсу!

   Дорогі студенти спеціальності "Журналістика"! У понеділок 24 жовтня у 60 ауд. відбудеться семінар з медіабезпеки на тему "Робота журналіста в "гарячих точках". Як правильно вивсітлювати події АТО". Наш гість – Ірина Земляна, менеджер проектів Інституту масової інформації. Будемо раді бачити вас і сподіваємося на активну співпрацю! 

   Читати далі…


    Літня школа журналістики в ЧНУ!

    Літня школа журналістики в ЧНУ!

    У рамках Темпус-проекту «Крос-медіа і якісна журналістика» кафедра журналістики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича з 19 по 27 червня 2014 року проведе у Чернівцях Літню школу журналістики. Її учасниками стануть одні з кращих студентів 2 курсу спеціальності «Журналістика» ЧНУ ім.Ю.Федьковича, відібрані на конкурсній основі .

    Читати далі…


     Навчаємося тележурналістики!

     Алла Спрінчінат (телеканали 1+1 та "Чернівецький промінь", радіостанція 100 FM) запрошує студентів молодших курсів спеціальності "Журналістика" на приватне навчання з умовами майбутнього працевлаштування. Термін навчання – 1 місяць. За деталями звертатись за телефоном: 050 414 61 46

     Читати далі…