Підготовка спеціалістів за напрямом "Журналістика" в Чернівецькому університеті ім.Ю.Федьковича здійснюється з 2002 р. Кафедра журналістики як окрема структура філологічного факультету функціонує з 1 вересня 2007 р. Спеціальність "Журналістика" акредитовано за освітньо-кваліфікаційними рівнями "Бакалавр", "Спеціаліст", "Магістр". З 2012 року відкрита спеціальність "Видавнича справа та редагування".
Про кафедру журналістики ЧНУ
Як додати публікацію з issuu?

Як додати публікацію з issuu?

 

http://help.issuu.com/hc/en-us/articles/211809598-Embedding-Your-Own-Publications- 

Although readers can embed issuu publications around the web, publishers have more customization options when setting up embeds for their website, CMS, blog or social channels.

Читати далі…


  Презентація фільму "Втеча і Батьківщина" у Чернівцях!

  Презентація фільму “Втеча і Батьківщина” у Чернівцях!

  7 грудня 2016 року об 11:30 у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться офіційна презентація документального фільму про переселенців «Втеча і Батьківщина».

  Читати далі…


   Студентський фільм “Flucht und Heimat” презентовано у м.Амберг (Німеччина)

   Студентський фільм “Flucht und Heimat” презентовано у м.Амберг (Німеччина)

   За даними ООН, число біженців у 2016 році досягло найвищого показника в історії людства. Більше 70 мільйонів людей були змушені розпочати нове життя на чужині через війну, політичні переслідування чи природні катастрофи. Вони втратили все.

   Читати далі…


    Meet Up: студентський україно-німецький фільм про переселенців!

    Meet Up: студентський україно-німецький фільм про переселенців!

    Студенти Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича відзняли історії переселенців зі Сходу України та Криму, які розпочали нове життя у Чернівцях. Німецькі студенти з Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden підготували сюжети про біженців з Чернівців часів Другої світової війни, які у 40-х втекли у Німеччину. 

    Читати далі…


     Брошури студентів-видавців

     Брошури студентів-видавців

     Студенти 3 курсу спеціальності "Видавнича справа та редагування" кафедри журналістики в рамках курсу "Брошури та ілюстрації" зібрали матеріали, змакетувати, зверстали та здизайнували чудові брошури. Читайте та насолоджуйтесь!

     Читати далі…


      ТВОРЧИЙ КОНКУРС, АБО ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ВІД «БУВАЛИХ»

      Зовсім скоро розпочинається Зовнішнє Незалежне Оцінювання у випускників шкіл, а отже, вступна кампанія не за горами. Тим, хто живе мріями про журналістику «пощастило» вдвічі більше: коли у липні всі будуть викидати свої конспекти від репетиторів, вступники на журфак будуть плакати гіркими сльозами, перечитуючи правила прямої мови і згадувати, коли треба ставити кому, адже їх чекає ще творчий конкурс. Про те, наскільки він творчий і наскільки страшний розповіли студенти кафедри журналістики ЧНУ імені Юрія Федьковича.

      Читати далі…


       Студентські сайти та онлайн медіа-проекти!

       Студентські сайти та онлайн медіа-проекти!

       В рамках курсу "Веб-дизайн та HTML", "Юзабіліті сайту", "Підтримка сайту", "Електронні видання" студенти журкафедри створюють власні сайти, лонгріди, мультимедіаісторії. Майбутні видавці з нуля створюють онлайн-бібліотеки, книжкові електронні магазини, сайти-візитівки (портфоліо, автора, промосторінки книг чи ін.) та ін.  Усі деталі курсу та створені проекти на авторському сайті викладача – Раренко Лариси Анатоліївної http://web.rarenko.cv.ua.

       Читати далі…


        Викладачі ЧНУ виступили співзасновниками Європейської асоціації якісної журналістики

        1 Співпраця кількох українських, австрійських, молдовських, румунських та німецьких вищих навчальних закладів у рамках проекту ТЕМПУС-IV «Крос-медіа і якісна журналістика», яка тривала три роки, завершується ідеєю створення міжнародної медіа-організації.

        Читати далі…


         Акція «Зігрій солдата!» (Спільно з ВО "Буковина - українському війську")

         Акція «Зігрій солдата!» (Спільно з ВО “Буковина – українському війську”)

         Що робите Ви ввечері? Мабуть, прийшовши у теплий затишний дім після роботи чи навчання, готуєте собі смачну вечерю? Потім сідаєте за комп’ютер, дивитесь телевізор і лягаєте у зручне тепленьке ліжечко? Вам сняться сни і ніщо Вас не турбує посеред ночі?

         Читати далі…


          Якщо ви не можете додати новину на сайт... Вихід є!

          Якщо ви не можете додати новину на сайт… Вихід є!

          I.  Якщо немає візуальної панелі в редакторі:
          1. Зайдіть іншим браузером

          АБО

          Читати далі…


           Як додавати публікації та медіа на сайт?

           Як додавати публікації та медіа на сайт?

           1) Як авторизуватись та вставити в публікацію відео з Youtube.com (http://youtu.be/lf1KmbOtb0Q): 

           Читати далі…


            ФОТО. Радіодень: майстер-класи, начитка, монтаж...

            ФОТО. Радіодень: майстер-класи, начитка, монтаж…

            Усі наші радіопрограми можете слухати тут: soundcloud.com/tags/ssjcv. Окреме дякую звукорежисерам радіо 100.0FM – Michael Chykur та Rarik Ya за майстер-клас та введенння в основи Adobe Audition. Студенти працювали з цією програмою вперше, але всі впорались! Слухаємо критику та поради!  Фото від учасників "Літньої школи журналістики" (шукайте ще більше в facebook, twitter, instagram за тегом #SSJcv)! А також фото від Олександри Агеєвої!

            Читати далі…