У рамках Темпус-проекту «Крос-медіа і якісна журналістика» кафедра журналістики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича з 19 по 27 червня 2014 року проведе у Чернівцях Літню школу журналістики. Її учасниками стануть одні з кращих студентів 2 курсу спеціальності «Журналістика» ЧНУ ім.Ю.Федьковича, відібрані на конкурсній основі .

У програмі Літньої школи журналістики – лекції, презентації, майстер-класи від провідних буковинських журналістів та практичні завдання для учасників. Під час заходу студенти працюватимуть з такими програмами, як InDesign, Adobe Audition, Adobe Premiere, сервісами Google, Dropbox, SoundCloud, ICloud, а також створюватимуть мультимедійні історії для Інтернет-сайтів. Кожен день занять присвячений окремій темі – «Газетно-журнальна продукція», «Радіопродукція», «ТВ-продукція», «Інтернет-продукція».

Як зазначає керівник Літньої школи Журналістики, завідувач кафедри журналістики ЧНУ ім.Ю.Федьковича Любов Василик, ця школа дозволить студентам опанувати технологію роботи за найсучаснішим обладнанням, яке кафедра отримала як грант у рамках Темпус-проекту «Крос-медіа і якісна журналістика», та надалі розвинути отримані навички у навчанні.

Спеціально запрошеним лектором стане керівник Темпус-проекту «Крос-медіа і якісна журналістика» Ральф Кендльбахер (Пассау, Німеччина).

ДОВІДКА

Кафедра журналістики виграла грант від ЄС на створення крос-медійної навчальної лабораторії. Розпочалася робота над підготовкою спільного навчального плану з німецьким університетом Пассау. З вересня план вводиться в навчальний процес. Створено мультимедійний клас, на базі якого проходитимуть навчання.

Введено в дію оновлений сайт кафедри як базу для навчання студентів з можливістю публікації навчальних матеріалів. У жовтні 2013 р. студенти кафедри стажувалися 2 тижні у літній школі у Німеччині (видання Пассау, Регенсбурга, Нюрнберга): концепція – конвергенція медіа.

У вересні планується Літня школа у м. Сібіу. У жовтні – спільна з німецькими партнерами конференція у Пассау. За півроку – ще один транш техніки. Трьохрічний проект завершиться конференцією у ЧНУ та визнанням подвійного диплома зі спеціальності «Журналістика».

jurkafАдреса: м. Чернівці,  вул. Коцюбинського, 2, корп. № VI, ауд.59
тел. (0372) 58-47-02
www.reporter.cv.ua 
Форма зворотнього зв'язку

journ-dpt

 

 

Завантажити програму літньої школи

 

Читайте також: