10 липня у Шевченківському районному суді м.Чернівці відбулося засідання суду за справою Р. Агаларова. Цього разу перед Фемідою відповідала газета «Версії», зокрема автор статті «Агаларов не хоче називатися вбивцею» Лідія Кирилюк.

     Саме за клопотанням відподача про обов`язкову присутність у суді свідків Доманіної О. та сім`ї померлого Савки судом оголошена перерва до 4 вересня поточного року. У статті є пряма мова цих осіб, тому необхідна їх явка для підтвердження чи спростування написаних  слів.

     Позивача Рустама Агаларова представляла довірена особа С.В. Пашкевич.  Його вимоги – це спростування статті Л. Кирилюк  і публікування рішення суду.

     Відповідач своєї вини не визнає, операючись на п. 3 ст. 42 ЗУ «Про друковані ЗМІ в Україні». А саме: «Вони  є  дослівним  відтворенням  публічних  виступів або повідомлень  суб’єктів  владних повноважень, фізичних та юридичних осіб». Відповідач зауважує  і на факті, що досі не знайшлося вбивці, аби притягнути до відповідальності. Також нагадує про порушення свободи слова і суспільний інтерес, за наявності якого преса забов`язана відображати подію.

     На засіданні суду засобам масової інформації за запереченням позивача було заборонено вести кінозйомку, проте аудіофіксацію робити дозволено.

Тетяна Пінькас, Ірина Кузьміч,
фото: n-v.com.ua

Читайте також: