10 сесія Школи європейських студій пройде в Чернівцях з 10 по 14 грудня. Дедлайн подачі заявок – 23 листопада.

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на десяту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).

Десята сесія відбудеться 10 – 14 грудня 2014 року у Чернівцях та буде зорієнтована на учасників із західних регіонів України. Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:

  • дізнатися більше про ЄС від найкращих європейських та українських фахівців;
  • глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та ЄС в усіх ключових сферах (політика, безпека, конфлікт на Донбасі, санкції, економіка, енергетика, право, цінності, візові питання, перспективи Угоди про асоціацію тощо);
  • дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу та його держав-членів, а також з провідними експертами й науковцями;
  • створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Волинської та Рівненської областей. (цільові регіони 10-ї сесії).

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту заспеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням.

Кінцева дата подання заявок – 23 листопада 2014 року, 23:00.

Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з цільових областей. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

Про проект EU Study Days

EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам тавипускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.

Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Школи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі у Школі.

У 2013-2014 роках в Києві та регіонах вже відбулися дев’ять сесій.

У 2014-2015 навчальному році в регіонах України відбудуться ще дві п’ятиденні навчальні сесії по одній на сході та півдні України.

Більше інформації про Школу, її минулі сесії ви знайдете на сайті Школи (www.eustudydays.com) чи на її сторінках в мережі FacebookVkontakte.

Контактна особа: Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua

Координаційної групи проекту: email: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30

Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні

Читайте також: