Завершилась ІІ Літня школа журналістики, яку провела кафедра журналістики ЧНУ ім. Ю.Федьковича у рамках проекту ТEMPUS-IV "Крос-медіа і якісна журналістика". Викладачі кафедри та запрошені гості провели для десятьох студентів майстер-класи. Другокурсники підготували три "лонгріди": про селфі – http://selfi.tilda.ws, про унікального скрипаля – http://skrypka.tilda.ws/ та про воїна з АТО –https://readymag.com/cv/palahnyuk/ . 

Секрети підготовки трансмедійних історій і не тільки нам розповіли: дизайнер Олег Ємєльянов (інфографіка), радіожурналіст Оксана Телетій (робота з аудіо), фотожурналіст Максим Козменко, і навіть гість з Китаю, який ділився враженнями про тамтешню студентську фотожурналістику, нюанси монтажу відео розповів Сергій Мороз (ЧОДТРК Буковина).

Студенти представили свої лонгріди координаторам проекту: проф. Оліверу Гану (Унів. Пассау), д-ру Людвігу Масену (Унів. Пассау), журналісту Ральфу Кендльбахеру (Унів. Пассау), а також доценту Ніколаю Седлечі (Державний університет Молдови). Гості провели детальний аналіз матеріалів, висловили свої зауваження, побажання та нагородили учасників проекту міжнародними сертифікатами. 

Ще більше фото

 

Читайте також: