Завдання до заліку

За чотири роки навчання, мабуть, кожен з нас вирішив для себе: працювати у сфері видавничної справи (варіантів так багато) чи присвятити себе чомусь іншому. Майже одразу я зрозуміла, що моє покликання – це графічний дизайн. 

Чи важко починати працювати, зважаючи на те, що потрібно встигнути закрити всі модулі, здати заліки та отримати хороші бали за іспити? Всіляке бувало, але наші викладачі завжди лояльно ставляться до студентів, що починають працювати за своїм напрямомwink 

За чотири роки я встигла попрацювати з нашим Студентським парламентом та Студентською радою Буковини, допомагала їм з дизайном афіш, набиралася досвіду, хоча того було мало. Я розуміла – потрібно більше працювати та вчитися новому. Починати було важко, моє портфоліо виглядало сумно, а без нього отримати хороше замовлення практично неможливо. Тож я задумалась про роботу в офісі, хоча не дуже уявляла як буду поєднувати навчання та фултайм за офісним столом.

Я не плекала надій, що зі своїм резюме (в якому вітер носив перекотиполе) отримаю хоч якусь роботу. Проте мені пощастило, одна компанія потребувала дизайнера, якого вони були готові навчати, досвід не мав значення, а я їм сподобалась. Майде два роки. Юх-ху, я протрималась і… отримала колосальний досвід та знання, які в університеті чи не дали чи не “додали”.

Чому? Хоча цікавих профільний предметів достатньо (“Електронні видання”, “Макетування та верстка”, “Шрифтознавство” – крутезна і цікава штука, якщо хочете стати гуру шрифтів та типографіки, “Електронні видання”, “Графічний дизайн”, “Комп’ютерна графіка”, “Промоція видань”… ой, ну дуже багато цікавенького), але в той же час купа екзаменів з предметів для загального розвитку. Чи потрібен нам іспит з філософії? Ну залік, мабуть так. Було б краще, якби на певні предмети можна було вивчати рік, а то й більше. І менше витрачати час на “латину”…

Про фріланс, звісно, я не забувала. Проекти бувають різні, а я люблю виклики та цікаві завдання. Якщо ви дочитали аж до цього місця, то *спойлер* тут буде лінк на мої роботи (отут).

 

Тепер про серйозне…

В межах курсу “Підтримка сайту” (викладач – Раренко Лариса Анатоліївна) кожен з нашої групи має підготувати концепцію підтримки та обслуговування сайту нашої кафедри. Моя думка – сайт застарілий, як дизайн, так і функціонал. Саме тому я вирішила розробити попередній проект нового інтерфейсу сайту, який би відповідав сучасним вимогам подання інформації, був би зручним та й виглядав гарно. З ним ви можете ознайомитись тут.

Ще один пункт, який не можна пропустити – посилання на навчальні проекти та завдання.

Журнал (І курс, предмет “Макетування та верстка”) – https://issuu.com/valeriedubych/docs/brand_new_magazine

Сайт-візитівка та створені електронні видання (ІІ курс, предмет “Електронні видання”) – http://dreamhouse.strikingly.com

Лендінг про юзабіліті (ІІІ курс, предмет “Юзабіліті сайту”) – http://brilliantusability.strikingly.com

Інфографіка (ІІІ курс, предмет “Інфорграфіка”) – 6 способів зекономити, Графічні формати для чайників

Графічний дизайн (ІV курс) – обкладинки для книг (Стівен Кінг), соціальна реклама (білборд, сітілайт), лендінг про графічний дизайн (http://interesting-graphic-design.strikingly.com)

 

Дубич Валерія, 410 група

“Видавнича справа та редагування”

 

 

Читайте також: