Відома, суперталановита і самобутня українська письменниця Галина Тарасюк 26 травня на кафедрі журналістсики ЧНУ !  (Друга пара, 9:50, ауд.60). Авторка романів «Між пеклом і раєм», «Янгол з України» , «Сестра моєї самотності», «Зоре моя вечірняя…», десятків поетичних збірок, сотень публікацій у ЗМІ на захист української нації та мови зустрінеться зі студентами - майбутніми журналістами, аби поговорити про сучасний стан української літератури і журналістики, справжній - не підробний чи модний патріотизм, поділитися досвідом багаторічної роботи у буковинській журналістиці, звідки розпочався її успішний бліц-криг в літературу, виокремити складові майстерності і таланту. 
      Замість ліду процитуємо початок її проблемної глибоко аналітичної публікації "Як парость виноградної лози" ("Молодий буковинець", 1987 р.):
"Людина починається з рідного слова. З мови починається народ. Нею, материнською, він сущий у світі. Народ може не мати державності, землі, але якщо він має мову – він народ, бо має високе, ніким і нічим не знищене небо своєї духовності: і пісню, і легенду, і казку, і минуле – історію, і мрію, і майбутнє..." 30 років ТОМУ публікація наробила галасу як надто смілива, антиідеологічна у зросійщеній Україні. 30 років ПО ТОМУ не втратила актуальності, живого болю-вболівання за Україну, її дух і долю....
    Приходьте, буде дуже цікаво. Галина Тимофіївна мешкає у Києві, на Буковину - землю її юності, розквіту таланту і щастя - завітала на запрошення організаторів обласного книжкового фестивалю "БукФест" (26-27 травня на багатьох майданчиках закладів культури, починаючи о 12:00 біля Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.М.Івасюка) 

tarasuk

Читайте також: