Вт. Чер 15th, 2021

Що робите Ви ввечері? Мабуть, прийшовши у теплий затишний дім після роботи чи навчання, готуєте собі смачну вечерю? Потім сідаєте за комп’ютер, дивитесь телевізор і лягаєте у зручне тепленьке ліжечко? Вам сняться сни і ніщо Вас не турбує посеред ночі?

А чи задумувались Ви, чому Вам так солодко спиться? А чи думали, що роблять у цей час на передовій наші Герої, Захисники? Вони туляться у землянках по 15-20 чоловік, сплять на обдертих матрацах, засинають (якщо так можна сказати) під звуки мінометних обстрілів, «Градів»,  мерзнуть в окопах, їдять зовсім не гарячу смачну домашню їжу, яку приготувала мама. Вони їдять консерви site/a>, в кращому випадку – тушонку. Їм нема чим грітись! А все задля чого? Задля нашої Неньки-України, задля мирного сну кожного з нас!  

Тож давайте хоч якось допоможемо тим, хто захищає наше майбутнє! На нашому факультеті розпочинається збір сухого спирту для обігріву та приготування їжі для наших солдатів! Ціна пачки сухого спирту – від 5 гривень! Його можна придбати в господарських магазинах, у відділах для туристів, у мисливських відділах чи у спорттоварах!

Якщо кожен з нас принесе по 1 пачці – уявіть, скільки солдат ми обігріємо!!! Бажано приносити вже куплений товар. На кафедрі журналістики стоїть коробка для збору сухого спирту. Долучайтесь!

Від reporter