Вт. Чер 15th, 2021

Універсальна біржа України визнана найкращою платформою в Україні для проведення онлайн-аукціонів та тендерів. Він був обраний за успіх, максимальну прозорість та зручність. Отже, понад 3180 підприємців та підприємців можуть вільно продавати землю, нерухомість, непрацюючі активи в державному резерві, ресурси та сировину з різних куточків України за допомогою цієї електронної системи.

Усі користувачі веб-сайту sale.uub.com.ua підтримуються державним “ProZorro.Sales”. Електронна платформа надає кожному вільний доступ до всієї загальної інформації про аукціони та ресурси. Дії користувачів контролюються за допомогою спеціальних бірж, які не допускають витоку особистої інформації учасників торгів, а також шахрайства, тяганини, недобросовісної конкуренції та інших незаконних дій.

Як взяти участь в електронному аукціоні торгівлі та обміну ресурсами “UUB”?

По-перше, потенційний учасник та переможець аукціону повинні бути зареєстровані на офіційному веб-сайті Універсальної біржі України або Prozorro.Sales. Пізніше, якщо він хоче створити власний інтернет-аукціон, він повинен підписати необхідні документи електронною платформою, після чого він зможе створювати рекламу для власних речей. Потім запит перевіряється спеціалістами Prosoro на точність вказаних даних, які потім надсилаються на 44 біржі партнерів. Тож усі бажаючі подають заявку на приєднання до новоствореного розділу.

Інтернет-пропозиції починаються. Усі зареєстровані учасники підвищують свої тарифи та вибирають місце для придбання майбутніх предметів. Це триває до кінця відведеного часу, після чого система ProZorro автоматично визначає переможця, повідомляє всіх учасників, а деталі відображаються на офіційному веб-сайті UUBTrade Exchange.

Тендерне майно, придбане

Всім сторонам дуже вигідно обмінювати придбане майно за допомогою популярної та стабільної української універсальної біржі. Біржа https://sale.uub.com.ua/ru/filter/green-energy існує понад двадцять років і є лідером серед подібних торгових платформ, пов’язаних з електронною системою Prosoro. Електронні торги за придбане майно – це досить прибутковий захід. Але вони проводяться лише через Інтернет, який мінімізує проблему корупції та робить аукціони максимально прозорими.

Переваги

Торгівля придбаною нерухомістю має багато переваг за допомогою Української універсальної біржі. Розглянемо найпоширеніші:

Події Мінімальна вартість організації аукціону, оскільки ці заходи відбуваються в електронному форматі.

Знижує ймовірність комерційного ділового співробітництва.

A На таких аукціонах існує чесна конкуренція.

Від reporter