Вт. Чер 15th, 2021

Згідно з рішенням Ради міністрів, прийнятим в середині 2019 року, починаючи з 2020 року, всі основні аукціони, де об’єктом аукціону є ліс, повинні проводитися за допомогою сучасної електронної системи торгів – «Prozorro. Продажі “. Мінімальний обсяг лота, який виставляється на аукціон, повинен відповідати таким показникам: хв. 150 кубометрів (або 250 тисяч гривень). Щоб знати умови лісових торгів, необхідно знайти відповідну постанову Ради міністрів – https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-realizaciyu-eksperimentalnogo-pr-a1178.

Процедури проведення аукціонів з продажу лісогосподарської сировини на “ProZorro.Sale”

Торги повністю прозорими в режимі реального часу на акредитованих офіційних платформах – єдиний метод, який зробить переговорний процес аукціону справедливим, прозорим та незалежним. Лідером серед цих платформ є UEB TV. Експерти на фондовій біржі повністю володіють галуззю онлайн-торгівлі, щоб проводити великі аукціони з продажу лісових товарів.

Експерти з Європейської бізнес-асоціації високо оцінили співпрацю та загальну ефективність роботи платформи ProZorro.Sale, також переконавшись, що переговорний процес аукціону повинен бути чесним та економічно ефективним як у сферах продажу, так і в оренді. Державні та муніципальні установи вже встигли отримати дохід у розмірі 24 мільярдів гривень. Через швидке розширення робочих площ державного підприємства “Прозорро” ця цифра постійно зростає.

За кілька тижнів торгів лісопромислові компанії змогли отримати понад 36 мільйонів гривень прибутку. Лідерами у цій галузі є наступні ліси: Кам’янське, Малинське та Маевицьке.

Загальна кількість необробленої сировини, що продається на https://sale.uub.com.ua/news/aukciony-po-lisu-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi, становить понад 33 000 кубометрів лісу.

Поради експертів щодо виграшу аукціонів

Одним з головних моментів при реєстрації лота є написання точних характеристик. Залежно від повноти та якості наданої інформації про лісову сировину, яка буде продана на аукціоні, шанси на успіх серед потенційних покупців зростають. Ще однією важливою деталлю є додавання в окрему партію необробленої деревини того ж виду та сорту. Крім того, важливо, щоб усі колоди мали майже однакові параметри.

Брати участь в аукціоні з продажу деревини дуже просто за допомогою фахівців інтернет-платформи https://sale.uub.com.ua/, завжди готових проконсультуватися зі своїми замовниками.

Від reporter