Пт. Лип 30th, 2021

Категорія промислової деревини вважається чи не найбільш ходовий. Як правило, в цей розділ входить деревина хвойних порід. Зазвичай, коли мова заходить про реалізацію таких матеріалів, то сировина надходить у продаж без додаткової обробки. Це означає, що вона виставляє на лот у вигляді кругляка з корою, але вже без коренів. Варто помітити, що ці колоди попередньо проходять очистку від сучків.

В окремих ситуаціях, деревина може продаватися вже не в круглому, а в колотому вигляді. Тут вже багато що залежить від того, як цю ситуацію бачить потенційний споживач і що йому підходить більше.

Варто помітити, що в розділі з промислової деревиною ви не зможете знайти клас якості A і B. Відповідно до європейських стандартів – це дві кращі категорії сировини, яке застосовується в тих напрямках, де основний акцент робиться саме на якісну складову.

Торги деревиною дуже популярні на електронному майданчику sale.uub.com.ua. Цей сервіс має акредитацію в системі ПроЗорро і пропонує для всіх учасників однаково вигідні умови. Для додаткової зручності та економії свого особистого часу, ви можете налаштувати e-mail розсилку.

Чим відрізняється промислова сировина від звичайного

Рекомендовані заходи проблемного питання зниження обсягів реалізації та  зростання залишків деревини на складах лісогосподарських підприємств

Почнемо з того, що деревина може виявитися в розділі промислової сировини з якоїсь конкретної причини. Як правило, це безпосередньо пов’язано з різного роду дефектами, які не дозволяють продавати її в якості елітного матеріалу для деревообробних виробництв.

Що стосується самих дефектів, то це можуть бути такі фактори, як:

Велика кількість сучків – є окремі випадки, коли ця проблема настільки явна, що дерево просто не піддається коректної обробці. Як наслідок, йому доводиться шукати інше застосування;

Невідповідність стандартам – є окремі випадки, коли стовбур дерева занадто кривої і отриману сировину не підлягає застосуванню в якихось серйозних областях;

Поразка шкідниками – це може бути що завгодно, починаючи з грибків і закінчуючи іншими неприємними паразитами. Все це призводить до виникнення гнилі, і така деревина автоматично потрапляє в розділ другосортної сировини.

При цьому, даний фактор не говорить про те, що промислова сировина нікому не цікаво. Є величезна кількість підприємств і організацій, зацікавлених у придбанні деревини технічного значення.

Незважаючи на те, що вона має певні недоліки, така сировина обходиться покупцеві в набагато менші гроші. Щоб спростити собі задачу, вибравши вподобану вам електронну площадку ви можете самі вибрати розділ з промисловою деревиною. Отже, фільтр буде працювати за таким принципом, що вам будуть висвічувати лише ті пропозиції, які можуть вас зацікавити

Що стосується визначення вартості промислової деревини, то тут працює все той же принцип. Сам формат аукціонів має на увазі, що учасники самі роблять свою пропозицію. Переможцем по ходу торгів виявляється той учасник, який зумів запропонувати найбільш вигідні умови для лісового господарства.
Якщо ви бажаєте більш досконально дізнатися про те, як все це працює, можете перейти по посиланню https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-promyslovoqi-derevyny-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale і почитати про це самостійно. Українська Універсальна Біржа пропонує своїм користувачам відразу кілька підгруп промислової сировини і на цій електронній площадці проблем з пошуком підходящої деревини не виникає.

Від reporter